Stretch fólie a odvíječe stretch fólií

Stretch fólie (průtažné, fixační) jsou mimořádně vhodné pro ochranu Vašeho zboží před mechanickým poškozením i vlivy počasí. Plynulým ovíjením výrobků nebo kartonů s výrobky dosáhnete při dostatečném napnutí průtažné stretch fólie pevnou skořepinu, která zboží fixuje proti posunu při dopravě. Obalit můžete různorodé materiály - průtažná stretch fólie spojuje dobře cihly i PET láhve.
 • STRETCH FÓLIE

  Stretch fólie

  Stretch fólie (průtažné, fixační) jsou mimořádně vhodné pro ochranu vašeho zboží před mechanickým poškozením i vlivy počasí. Plynulým ovíjením výrobků nebo kartonů s výrobky dosáhnete při dostatečném napnutí průtažné fólie pevnou skořepinu, která zboží fixuje proti posunu při dopravě. Obalit můžete různorodé materiály - stretch fólie spojuje dobře cihly i PET láhve.

  Nabízíme kvalitní průhledné i černé strečové fólie za výhodné ceny!

 • ODVÍJEČE STRETCH FÓLIÍ

  Odvíječe stretch fólií

  Plynulým ovíjením výrobků nebo kartonů s výrobky dosáhnete při dostatečném napnutí průtažné fólie pevnou skořepinu, která zboží fixuje proti posunu při dopravě. Nabízíme Vám odvíječe vhodné pro všechny typy fólií.

  Všechny odvinovače jsou vyráběné tak, aby manipulace s nimi byla snadná a rychlá. Rozměry odvinovačů jsou přizpůsobené dutinkám stretch fólií.