Vážení zákazníci,

Změnili jsme systém odměň za Vaše nákupy.

Abyste získali lepší ceny za zboží, nemusíte již nakupovat více balení od jednoho produktu,
stačí nakoupit za určitou částku a sleva se Vám v košíku ihned promítne.

Slevy:
1,5% při nákupu nad 3.000,- Kč
další 3,5% při nákupu nad 5.000,- Kč
a další 5,0% při nákupu nad 10.000,- Kč
a další 5,0% při nákupu nad 20.000,- Kč

Celkem tedy můžete získat až 15% slevu*.

*Sleva neplatí na několik vybraných produktů (speciální odvíječe).

Tým Pásky s.r.o.

Zavřít

Lepicí pásky

Kategorii lepicí pásky dělíme na pásky pro běžné lepení kartonů, dále podle barev, typu materiálu BOPP, PVC a Maskovací pásky nebo podle typu použití.

V nabídce naleznete bezpečnostní pásky se skrytým textem, univerzální pásky s textilním vláknem a lepicí pásky všech rozměrů a typů lepidel (akrylát, hotmelt, solvent).

 • Balící lepicí pásky

  Balicí lepicí pásky na běžné balení

  V kategorii naleznete veškeré běžné lepicí pásky na balení krabic a obalů. Mezi balící pásky patří základní barvy, bílá, hnědá (havana) a průhlená (transparent). Lepící pásky dále dělíme podle šíře na 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm). A nebo podle lepidla - přičemž běžné balicí pásky mají lepidlo akrylát nebo hotmelt.

 • Barevná lepicí páska

  Vyberte si svou lepicí pásku dle barvy

  V kategorii naleznete lepicí pásky BOPP i PVC rozdělené podle barev... Jedná se o základní barvy: žlutá, oranžová, červená zelená a modrá.

  Vybírat můžete i v klasických balících páskách v barvě bílé, hnědé a transparentní.

 • Maskovací a krepovací...

  Maskovací a krepové lepicí pásky

  Maskovací / krepové pásky jsou lepicí pásky vyrobené z papíru, který se dá snadno odtrhnout, a mají na sobě vrstvu lepidla z přírodního kaučuku. Nejčastěji se používají při malování k zamaskování míst, která nechceme přemalovat. Následně po dokončení práce, pro kterou ji potřebujeme, pásky snadno odstraníme z povrchu - bez zanechání zbytků lepidla a bez poškození povrchu.

  Maskovací / krepové pásky jsou dostupné v celé paletě šíří. Lepivost je klíčová vlastnost jejich užitečnosti. Maskovací pásky jsou dostupné v několika variantách. Pro malování je nejvhodnější středně lepivá maskovací páska ze slabšího krepového papíru. Autolakovny vyžadují silně lepivou maskovací pásku, která i pod tlakem sprejového lakování zůstane na místě a lak pod pásku nezateče. Pro venkovní použití je třeba vyhledat UV odolnou pásku.

  Naši pracovníci Vám rádi poradí při výběru.

  Maskovací páska malířská je dobrým pomocníkem při interiérovém malování – zakryje místa a přechody, které nemají být malované, případně pomůže jednoduše upevnit krycí folii. Krepovou pásku můžete taktéž využít pro rychlé popsání dalšího zboží. Pásku později jednoduše sloupnete. Během 36 hodin je malířská páska snadno odstranitelná a nezanechá žádné stopy lepení na povrchu.

 • PVC lepicí pásky

  PVC lepicí pásky

  Lepicí pásky s PVC nosičem (folií) a solventním lepidlem jsou tradičním výrobkem s vlastnostmi na nejvyšší technické úrovni. Lepidlo obsahuje přírodní kaučuk a organické rozpouštědla. Tato směs je zárukou výborné přilnavosti k lepenému povrchu i v extrémním prostředí jako jsou mrazírny.

 • Papírové lepicí pásky

  Papírové lepicí pásky

  Ekologické hledisko se stává i v obalové technice důležitým parametrem, a proto poptávka po lepicích páskách z papíru neustále stoupá. Tyto papírové lepicí pásky pásky jsou stoprocentně recyklovatelné, výhodou je jejich recyklovatelnost společně s kartony. Chcete ukázat svým zákazníkům, že životní prostředí vám není lhostejné? To můžete s papírovými lepicími páskami jasně udělat a nejen to. Papírové lepicí pásky zvyšují celkově optický dojem doručené zásilky.

  Nabízíme dva základní druhy papírových lepicích pásek:

  • samostatně lepicí papírové pásky,
  • navlhčovací lepicí pásky.

  Máte zájem o potisk těchto pásek?Více informací o možnostech potisku najdete na www.pasky.cz.

 • Bezpečnostní lepicí pásky

  Bezpečnostní lepicí pásky

  Pod pojmem bezpečnostní pásky jsme zařadili takové, které nějakým zbůsobem přispívají k bezpečnosti jak zásilek tak i pracovního prostoru nebo jiné. Nabízíme Vám PVC lepicí pásky, které jsou určeny k ohraničení např. nebezpečného prostoru nebo vyvýšených schodů. Jsou zřetelně potištěny žlutou a černou nebo bílou a červenou barvou. Další zajímavá páska tzv. bezpečnostní lepicí páska se skrytým textem zaručuje mimořádnou ochranu vašich zásilek. Mimo běžného zalepení je zároveň pečetí, která slouží ke kontrole nepovolaného vniknutí do zalepeného obalu. Páska je vyrobena tak, aby se při jejím odlepení objevil nápis OPENED v různých jazycích. Změna je nevratná - pokus o otevření je stále znatelný a páska již nelepí. Stále pro Vás vyhledáváme zajímavé produkty. Neobjevili jste produkt, který jste hledali? Oslovte nás.

 • Speciální lepicí pásky

  Speciální lepicí pásky

  Speciální lepicí pásky jsou takové, které nabízí jedinečné řešení. Řadíme sem univerzální textilní pásky, které jsou vhodné pro všechny opraváře a montéry, protože snadno a rychle vyřeší opravy a upevnění. Nabízíme zde tzv. paletizační pásky neboli strapping pásky, které jsou určeny např. k jištění balíků na paletě nebo spojení různých předmětů při transportu. Také Vám nabízíme výrazně potištěné PVC pásky, které usnadní označení nebezpečného prostoru nebo tzv. lepicí pásky s rozmazaným potiskem, které mnozí naši zákazníci preferují jako netradiční alternativu klasických nepotištěných pásek. Najdete zde i lepicí pásky s univerzálním potiskem ´zastaveno´ nebo bezpečnostní, pečetící lepicí pásku se skrytým nápisem - textem "OPENED" (otevřeno). Stále pro Vás vyhledáváme zajímavé produkty. Neobjevili jste produkt, který jste hledali? Oslovte nás.

 • Pásky se strojním návinem

  Pásky se strojním návinem 660 a 990m

  Pásky s velkým návinem jsou vyžadovány do strojů, kde se krabice balí automaticky. Velký návin pak umožňuje balení bez neustáleho vyměňování za novou lepicí pásku.

 • Potištěné lepicí pásky

  Potištěné lepicí pásky

  Lepicí pásky s firemním potiskem vyrábíme z kvalitních, ekologických materiálů.
  Zvláštní pozornost a kontrolu věnujeme výběru folie, ze které se potištěná lepicí páska vyrábí.

  Díky biaxiální orientaci fólie na dodávaných lepicích páskách a její odolnosti ve střihu i tahu, je naše potištěná lepicí páska vhodná i pro strojní balení.
  Povrchová úprava prováděná před potiskem lepicích pásek zaručuje nízkou hlučnost při odvíjení. Potištěné samolepicí pásky s firemním logem jsou vhodným a levným nosičem reklamy.
  Lepicí pásky určené pro potisk jsou opatřeny nadprůměrně vysokou vrstvou lepidla, která zaručuje velkou rychlost lepení a dobré spojení s lepeným materiálem.

  Vzorek je možno si vyzvednout přímo u nás na prodejně.

  eKalkulaci vaší firemní pásky získejte vyplnění formuláře na webu: www.pasky.cz/cs/online-kalkulator