Lepicí pásky

Součástí obalového materiálu jsou lepicí pásky, které jsou zárukou toho, že se balík nerozlepí a v pořádku dorazí na místo určení. 

Prohlédněte si náš sortiment balicích lepicích pásek pro lepení kartonů a fólií. 

Lepicí pásky pro balení vašich zásilek

Máte zájem o pásky s vlastním potiskem? V sekci Potištěné lepicí pásky jsou informace k zakázkové výrobě lepicích pásek s vaším firemním potiskem či designem.

 • BALICÍ LEPICÍ PÁSKY

  Balicí lepicí pásky

  Nabízíme kvalitní lepicí pásky pro spolehlivé balení krabic a plastových fólií.

  Základní barvy jsou:

  • bílá,
  • hnědá (havana),
  • průhledná (transparentní).

  Lepicí pásky dále dělíme podle šíře na 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm) nebo podle lepidla. Běžné balicí pásky mají lepidlo akrylátPokud potřebujete lepicí pásku s vyšší okamžitou lepivostí, zvolte lepidlo hotmelt. Pásky s tímto lepidlem jsou také vhodné do prostor s nižší teplotou, například do skladů.

 • BAREVNÉ LEPICÍ PÁSKY

  Barevné lepicí pásky

  Barevné lepicí pásky slouží jako výborný rozlišující prostředek. Pásky z materiálů BOPP i PVC nabízíme v těchto základních barvách: žlutá, oranžová, červená zelená a modrá.

  Vybírat můžete také z klasických balicích pásek v barvě bíléhnědé a transparentní.

  Naše lepicí pásky mají vysokou odolnost a lepivost. Vyberte si svou lepicí pásku podle barvy!

 • MASKOVACÍ A KREPOVÉ PÁSKY

  Maskovací (krepové) lepicí pásky

  Maskovací (krepové) pásky jsou lepicí pásky vyrobené z papíru, který se dá snadno odtrhnout, a mají na sobě vrstvu lepidla z přírodního kaučuku. Nejčastěji se používají při malování k zamaskování míst, která nechcete přemalovat. Po dokončení práce pásky lehce odstraníte z povrchu - bez zanechání zbytků lepidla a bez poškození povrchu. Krepovou pásku můžete také využít pro rychlé popsání dalšího zboží. Pásku později jednoduše sloupnete.

  Maskovací pásky jsou dostupné v několika variantách. Pro malování je nejvhodnější středně lepivá maskovací páska ze slabšího krepového papíru. Autolakovny vyžadují silně lepivou maskovací pásku, která i pod tlakem sprejového lakování zůstane na místě a lak pod pásku nezateče. Pro venkovní použití je třeba zvolit UV odolnou pásku.
  Naši pracovníci vám rádi poradí při výběru.

 • PVC LEPICÍ PÁSKY

  PVC lepicí pásky

  Lepicí pásky s PVC nosičem (fólií) a solventním lepidlem jsou tradičním výrobkem s vlastnostmi na nejvyšší technické úrovni. Hodí se pro zalepení kartonů s těžkou zásilkou nebo ke stabilizaci jiných těžkých předmětů. Lepidlo obsahuje přírodní kaučuk a organické rozpouštědla. Tato směs je zárukou výborné přilnavosti k lepenému povrchu i v extrémním prostředí, jako jsou mrazírny.

  • PVC lepicí páska je velice odolná a pevná.
  • Odvíjí se stejnoměrně a potichu.
  • PVC pásky jsou dostupné také v různých barvách pro případné barevné odlišení obalů či produktů.
 • PAPÍROVÉ LEPICÍ PÁSKY

  Papírové lepicí pásky

  Ekologické hledisko se stává i v obalové technice důležitým parametrem, a proto poptávka po lepicích páskách z papíru neustále stoupá. Tyto papírové lepicí pásky pásky jsou stoprocentně recyklovatelné, výhodou je jejich recyklovatelnost společně s kartony. Chcete ukázat svým zákazníkům, že životní prostředí vám není lhostejné? To můžete s papírovými lepicími páskami jasně udělat a nejen to. Papírové lepicí pásky zvyšují celkově optický dojem doručené zásilky.

  Nabízíme dva základní druhy papírových lepicích pásek:

  • samostatně lepicí papírové pásky,
  • navlhčovací lepicí pásky.

  Máte zájem o potisk těchto pásek?Více informací o možnostech potisku najdete na www.pasky.cz.

 • BEZPEČNOSTNÍ LEPICÍ PÁSKY

  Bezpečnostní lepicí pásky

  Bezpečnostní pásky přispívají k bezpečnosti jak vašich zásilek, tak i pracovního prostoru. Nabízíme vám PVC lepicí pásky, které jsou určeny k ohraničení např. nebezpečných míst nebo vyvýšených schodů. Jsou zřetelně potištěny žlutou a černou nebo bílou a červenou barvou.

  Další zajímavou výstražnou páskou je tzv. bezpečnostní lepicí páska se skrytým textem. Tato páska z materiálu BOPP zaručuje mimořádnou ochranu vašich zásilek a mimo běžného zalepení je zároveň pečetí, která slouží ke kontrole nepovolaného vniknutí do zalepeného obalu. Páska je vyrobena tak, aby se při jejím odlepení objevil nápis OPENED v různých jazycích. Změna je nevratná - pokus o otevření je stále znatelný a páska již nelepí. 

 • SPECIÁLNÍ LEPICÍ PÁSKY

  Speciální lepicí pásky

  Mezi speciální lepicí pásky řadíme univerzální textilní pásky, které jsou vhodné pro všechny opraváře a montéry, protože snadno a rychle vyřeší opravy a upevnění. Dále zde nabízíme tzv. paletizační pásky neboli strapping pásky, které jsou určeny např. k jištění balíků na paletě nebo spojení různých předmětů při transportu. Také vám nabízíme plastové pásky pro označení vadného výrobku a lepicí pásky s rozmazaným potiskem, které mnozí naši zákazníci preferují jako netradiční alternativu ke klasickým nepotištěným páskám.

 • PÁSKY SE STROJNÍM NÁVINEM

  Pásky se strojním návinem 660 a 990 m

  Nabízíme vám lepicí pásky z polypropylenu a PVC pro lepení kartonů se strojním návinem. Pásky se strojním návinem jsou určeny do balících strojů, kde se krabice uzavírá automaticky. Velký návin umožňuje balení bez neustálého vyměňování lepicí pásky. Tyto lepicí pásky mají nadstandardní (strojní) pevnost fólie a zvýšenou vrstvu lepidla pro rychlejší a silnější lepivost. 

 • POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY

  Potištěné lepicí pásky

  Samolepicí pásky s firemním logem či vlastním potiskem jsou levným a přitom efektivním nosičem reklamy. Vyrábíme je z kvalitních, ekologických materiálů a zvláštní pozornost věnujeme výběru fólie.

  • Díky biaxiální orientaci polypropylenové fólie (BOPP) na dodávaných páskách a její odolnosti ve střihu i tahu je naše potištěná lepicí páska vhodná i pro strojní balení.
  • Povrchová úprava prováděná před potiskem lepicích pásek zaručuje nízkou hlučnost při odvíjení.
  • Lepicí pásky jsou opatřeny nadprůměrně vysokou vrstvou lepidla, která zaručuje velkou rychlost lepení a dobré spojení s lepeným materiálem.

  Nabízíme vám nízkonákladový tisk potištěných lepicích pásek s vaším motivem již od 36 kusů.

  Využijte náš on-line kalkulátor a my vám do 1 hodiny spočítáme cenu vaší pásky s potiskem!