Samolepicí kapsy na dokumenty

Nabízíme vám nalepovací obálky (samolepicí kapsy), do kterých vložíte vše potřebné k zásilce. Krabice může zůstat zavřena a vy přesto přidáte fakturu, dodací list, návod k použití nebo jiný dokument pouhým vložením do kapsy a jejím přilepením na karton (obal).

Použití samolepicí kapsy:

Kapsa po odejmutí ochranné fólie lepí po celé zadní straně a takto bezpečně doručí dokument k odběrateli.

Samolepicí kapsy nabízíme průhledné nebo s potiskem "Dokumenty k zásilce".

 • PRŮHLEDNÉ

  Samolepicí kapsy na dokumenty - průhledné

  Nabízíme průhledné nalepovací obálky, samolepicí kapsy, do kterých přiložíte vše potřebné k zásilce. Krabice může zůstat zavřená, a vy přesto přidáte fakturu, dodací list, návod k použití nebo jiný dokument pouhým vložením do kapsy a jejím přilepením na karton (obal).

  Kapsa po odejmutí ochranné fólie lepí po celé zadní straně a takto bezpečně doručí dokument k odběrateli. Rozměry samolepicích kapes jsou vnitřní.

 • S POTISKEM

  Samolepicí kapsy s potiskem „DOKUMENTY K ZÁSILCE“

  Nabízíme vám nalepovací obálky, samolepicí kapsy, do kterých přiložíte vše potřebné k zásilce. Krabice může zůstat zavřená, a vy přesto přidáte fakturu, dodací list, návod k použití nebo jiný dokument pouhým vložením do kapsy a jejím přilepením na karton (obal). Kapsa po odejmutí ochranné fólie lepí po celé zadní straně a takto bezpečně doručí dokument k odběrateli.

  Samolepicí kapsy nabízíme s potiskem „Dokumenty k zásilce“ včetně 3 jazykových mutací.