Rychlouzavírací ZIP sáčky

Nabízíme vám plastové sáčky opatřené „zipem“, který je možno bez jakéhokoliv dalšího nástroje vodotěsně uzavřít. Tyto plastové rychlouzavírací zip sáčky výborně poslouží pro expedici drobných výrobků. Sáčky mají nad spojem kulatý eurootvor pro zavěšení.
Sáčky mají mimořádně pevný ZIP umožňující opakované uzavírání a houževnatou fólii s doložitelnou silou 40 a 50 µm.

 • PRŮHLEDNÉ (síla 40 µm)

  ZIP sáčky průhledné, síla 40µm

  Nabízíme Vám průhledné plastové sáčky o síle 40 µm opatřené mechanizmem, který je možno bez jakéhokoliv dalšího nástroje vodotěsně uzavřít. Spoj funguje podobně jako zip - je obnovitelný. Tyto plastové zip sáčky výborně poslouží pro expedici drobných výrobků. Sáčky mají nad spojem kulatý euro otvor pro zavěšení. Uváděné rozměry zip sáčků jsou vnitřními rozměry.

  Sáčky mají ZIP umožňující opakované uzavírání a folii o síle 40µm.

 • PRŮHLEDNÉ (síla 50 µm)

  ZIP sáčky průhledné, síla 50µm

  Nabízíme Vám průhledné plastové sáčky o síle 50 µm opatřené mechanizmem, který je možno bez jakéhokoliv dalšího nástroje vodotěsně uzavřít. Spoj funguje podobně jako zip - je obnovitelný. Tyto plastové zip sáčky výborně poslouží pro expedici drobných výrobků. Sáčky mají nad spojem kulatý euro otvor pro zavěšení. Uváděné rozměry zip sáčků jsou vnitřními rozměry.

  Sáčky mají ZIP umožňující opakované uzavírání a folii o síle 50µm.

 • S PRUHY (síla 50 µm)

  ZIP sáčky s bílými pruhy, síla 50µm

  Nabízíme Vám plastové zip sáčky (síla 50µm) s bílýmy pruhy vhodnými pro psaní opatřené mechanizmem, který je možno bez jakéhokoliv dalšího nástroje vodotěsně uzavřít. Spoj funguje podobně jako zip - je obnovitelný.
  Tyto plastové zip sáčky výborně poslouží pro expedici drobných výrobků. Sáčky mají nad spojem kulatý otvor pro zavěšení. Uváděné rozměry zip sáčků jsou vnitřními rozměry.

  Sáčky mají mimořádně pevný ZIP umožňující opakované uzavírání a houževnatou folii s doložitelnou sílou 50 µm.